KONST / Litografier / Färglitografier 12109158
nr 1210 9158
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad. 360-upplaga. Motivet: 27x41
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
måndag 15 oktober 2018
kl 20:15:48
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist